VYBERTE SI KANCELÁRSKY NÁBYTOK Z KOLEKCIE LAYERS

WHITE LAYERS

Prvým variantom je minimalistické biele prevedenie s voliteľným farebným akcentom, aplikovaným na doplnky, dvierka skriniek a kontajnerov atď.

GRAY LAYERS

Druhý variant je gradientný kombináciou bielej, sivej a čiernej. Odstupňovaná farebnosť dáva efektne vyniknúť systému vrstvenia.

WOOD LAYERS

Tretí variant je starostlivo zvolenou kombináciou troch odtieňov dekóru dreva. Tento variant sa obzvlášť hodí pre tradičnejšie interiéry.

VYBERTE SI KANCELÁRSKY NÁBYTOK Z KOLEKCIE BOARDS

WHITE BOARDS

Prvej farebnej verzii dominujú biele plochy doplnené červeným akcentom grafitovej sivej. Vďaka svojej neutrálnej farebnosti možno ľahko kombinovať s výraznejšími farbami v interiéri.

GRAY BOARDS

Druhá verzia je kombináciou dominantnej sivej a doplnkovej bielej. Farebná kombinácia, ktorá na seba zbytočne neupozorňuje a zapadne do každého priestoru.

WOOD BOARDS

Prvý variant dreveného dekóru je svetlý dub v kombinácii s bielym akcentom. Efektné optimistické farebné riešenie, ktoré zútulní každý priestor. Kombinácia dekóru tmavo moreného duba s bielym akcentom navodzuje pocit exkluzivity. Toto prevedenie vo Vašej kancelárii nikto neprehliadne.

VYBERTE SI KANCELÁRSKY NÁBYTOK Z KOLEKCIE BLOCK

WHITE BLOCK

V tejto farebnej verzii dominujú biele plochy, ktoré možno vďaka svojej neutrálnej farebnosti ľahko zladiť s výraznými doplnkovými farbami a dekórami z našej ponuky.

WOOD BLOCK

Pre milovníkov drevo dekóru máme pripravenú variantu, v ktorej je dominantné svetlé drevo. Pre zemitý nádych skvele funguje s grafitovou farbou a vzniká tak zaujímavá kombinácia.

VYBERTE SI KANCELÁRSKY NÁBYTOK Z KOLEKCIE SEGMENT

WHITE SEGMENT

V tejto farebnej verzii dominujú biele plochy, ktoré možno vďaka svojej neutrálnej farebnosti ľahko zladiť s výraznými doplnkovými farbami a dekórami z našej ponuky.

GRAY SEGMENT

Oranžová a grafitová varianta skvele doplní a oživí interiér. V kombinácii s grafitovou a bielou farbou pôsobí elegentne a zároveň veľmi nevšedne a originálne.

WOOD SEGMENT

Varianta so svetlým dreveným dekorom sa obzvlášť hodí pre tradičnejšie interiéry a skvele sa dopĺňa s bielou farbou.

DARK WOOD SEGMENT

Varianta s tmavým dreveným dekorom sa obzvlášť hodí pre tradičnejšie interiéry a skvele sa dopĺňa sa svetlejším dekórom dreva a bielou farbou.