ZOZNÁMTE SA S KOLEKCIOU SEGMENT

Na začiatku sme chceli existujúcu ponuku nábytku PLAN doplniť o nový segment recepcie, ale výsledkom je nakoniec ucelená kolekcia, ktorá svojou modularitou ponúka omnoho viac, posúďte sami. Hlavnou prednosťou kolekcie SEGMENT je modularita a rôznorodosť. SEGMENT umožňuje užívateľom nakombinovať väčšie množstvo zostáv nábytku a tým vytvoriť pracovný priestor na mieru vyhovujúci najrôznejším požiadavkám. Z rovnakých prvkov je možné vytvoriť menšie pracovné miesto rovnako tak ako veľkú recepciu.

OD STOLA PO RECEPCII

Pracovné stoly
Ponúkame dve hĺbky pracovných stolov, ktoré sú vybavené otvormi s krytkami na vedenie elektrických káblov.
Oválna krytka bola navrhnutá špeciálne pre pracovný stôl hlboký a umožňuje pretiahnutie káblov aj napriek položeniu skriniek na stôl. Stačí len otočiť krytku. Kvôli väčšej pevnosti sú stoly zo spodnej strany vystužené nenápadnou kovovou podperou. Pod stôl je možné tiež umiestniť držiak na káble v kovovom prevedení.

Rohové prvky
Aby sme mohli bez problémov vytvárať aj väčšie nábytkové celky, máme tiež k dispozícii rohové prvky, ktoré zostavy vzájomne prepájajú.

Recepcia
Chcete si vytvoriť recepcii? Nie je problém. Zostavy sú pohľadové zo všetkých strán. Môžu vzniknúť napríklad zostavy v tvare L, U a alebo C. To všetko je tiež možné v pravom a ľavom prevedením, takže kolekcia SEGMENT môže vyjsť v ústrety širokej škále zákazníkov. Doplnkom k recepcii je polička na odkladanie tašky či kabelky.

FUNKČNÉ DETAILY

Ako správne nakombinovať prvky?
Celá kolekcia sa skladá z niekoľkých hlavných prvkov ako sú pracovné stoly, skrinky a ich menšie zostavy. Ich vzájomným prepojením vznikajú rôzne pracovné miesta s úložnými priestormi podľa pestrých potrieb užívateľov.

SKRINE A VKLADACIE MODULY

Úložný priestor
Úložný priestor je riešený buď otvorenými policami, ktoré svojim pevným rozmerom umožňujú komfortné ukladanie zakladačov alebo uzamykateľnou skrinkou, v ktorej si môžete schovať nielen pracovné veci, ale aj odev. Skrinku si môžete zvoliť s policami alebo so šatníkovou tyčou. Ak sú police väčšie než by ste využili, môžete si do nich vložiť praktickú priehradku na tlačoviny. Iste oceníte aj uzamykateľné skrinky ako súčasť knižnice. Skrinky sa môžu k stolom priraziť z rôznych strán a vďaka tomu je možné na seba napájať a tvoriť väčšie zostavy. Dobre fungujú tiež s použitím rohových prvkov.

PARAVÁNY

Paravány tvorí ucelený komplet šetriaci miesto v kancelárii so zabezpečením oddeleného pracovného miesta. Paravány prispievajú k zlepšeniu pracovných podmienok na pracovisku, pohlcujú zvuky a tlmia hovory.

PONÚKANÉ FARBY

Tých máte na výber v štyroch odtieňoch, ak by ste predsa len mali inú požiadavku, nebude to problém. Neváhajte nás kontaktovať.