ZOZNÁMTE SA s kuchynkou NIKA

Kuchynky NIKA vznikli na základe potrieb našich zákazníkov, ktorí chcú vybaviť kancelárske priestory malou kuchynkou na prípravu občerstvenia, dobrého čaju alebo kávy. Kuchynky sú tiež často miestom pre stretávanie kolegov. Preto je dôležité, aby boli funkčné a tiež sa v nich ľudia cítili dobre. Dôraz bol kladený na estetiku, aby sa z kuchynky nestalo nevzhľadné odkladisko potravín a riadu a tiež na to, aby skvele zapadla do kancelárskeho priestoru.

ROZMEROVÉ VARIANTY

Základom kuchyniek NIKA sú koprusy podobné kancelárskym skriniam, ktoré vyrábame v 3 šírkach 100, 148 a 196 cm. Tieto moduly majú spodné a horné skrinky a pracovnú dosku, ktorá môže byť vybavená drezom a vodovodnou batériou. Jednotlivé moduly možno šťavu vedľa seba a vytvoriť tak kuchynskú zostavu podľa vašich potrieb.

Preč s káblami

Pracovné dosky kuchyniek NIKA sú vybavené káblovými priechodkami, ktoré poznáte z kancelárskych písacie stolov. Vďaka tomu sa pripájacie káble elektrických spotrebičov môžu bezpečne zapojiť do predlžovacích zásuviek umiestnených v spodných skrinkách a odtiaľ do zásuviek do steny.

Svetlá nie je nikdy dosť

Kuchynky možno doplniť praktickou lištou s LED osvetlením, ktorú dodávame v kompletných sadách podľa šírky kuchynky, vrátane napájacieho zdroja.

Kompletne bez madiel

Spodné skrinky sú vybavené kvalitnými PUSH mechanizmy na otváranie dvierok. Dvierka horných skriniek presahujú dna korpusov a tento presah slúži ako úchytka.

FAREBNÉ VARIANTY

Kuchynky NIKA svojím prevedením, použitými farbami a drevenými dekory zapadajú do konceptu všetkých radov kancelárskeho nábytku PLAN, s ktorými možno kuchynky ľahko kombinovať.

Kuchynky NIKA můžete zakoupit na stránkách společnosti B2B Partner.