Šatníkové steny FRAME

Koniec vyberanie medzi praktickosťou a estetikou! Šatníková steny FRAME kombinujú nielen nadčasový dizajn, ale aj dostatočné množstvo priestoru pre odloženie búnd či kabátov a tiež topánok. Benefitom týchto šatníkových stien je tiež možnosť vstavaného zrkadla.

VARIANTY

Šatňové steny FRAME sú vyrábané v rôznych dezénoch. Ich súčasťou môže byť tiež botník, rôzny počet háčikov na zavesenie odevu a spomínané praktické zrkadlo. Vďaka svojmu modernému dizajnu a farebnej pestrosti je jednoduché tieto steny zasadiť do interiérov tvoreného niektorou z našich radov kancelárskeho nábytku.

Podobu šatňovým stenám FRAME navrhli dizajnéri Boris Klimek a Lenka Damova. Výroba tohto nábytku prebieha priamo na našej STOLÁRNA a ide tak o rýdzo český výrobok.

Steny sú vyrábané z laminovanej drevotriesky o sile 18 mm, vybavené ABS hranou. Kvalitné háčiky sú z brúseného nerezu. Botník sa skladá z výškovo nastaviteľných políc. Problémom nie sú pre šatníkovú steny FRAME ani nerovnosti podlahy, s ktorými sa ľahko vysporiada pomocou rektifikačných klzákov.

FAREBNÉ VARIANTY

Šatní stěny FRAME můžete zakoupit na stránkách společnosti B2B Partner.