ZOZNÁMTE SA S KOLEKCIOU BLOCK

Zoznámte sa s kolekciou BLOCK, ktorá pracuje s minimalistickou, architektonickú estetikou. Kolekcia Block je postavená na základných formách, ktoré slúžia nielen ako úložné priestory, ale tiež nahrádzajú samotnú podnož stola. Kolekcia ponúka užívateľovi zostavenie rôzne veľkých skriniek do rôzne pestrých kompozícií.

PRACOVNÉ MIESTO

Pracovné miesto
Kolekcia Block využíva na zostavenie pracovného miesta dosku rozopretú medzi nábytok. Toto riešenie úplne vypúšťa nutnosť samostatnej podnože. Na rozopretie dosky sú nutné 2 skrinky, ale ak budete chcieť zostaviť viac združených pracovísk, môžu sa o jednu skrinku zaprieť aj dve dosky naraz.

Nanopodložka
Aby ste sa cítili pri používaní stolovej dosky istejšie, využili sme priľnavú nanopodložku, ktorá dosku na skrinkách zaistí proti náhodnému posunu. Vďaka tomu si môžete dosku polohovať podľa ľubovôle a bez nutnosti kotvenia do skriniek.

Vhodné pracovné zostavy
Kolekcia Block je založená na ľubovoľnej kombinácii pracovných dosiek a skriniek. Limitujúci je pre Vás priestor, do ktorého chcete zostavu umiestniť. Ak máte veľa miesta, môžete si dovoliť voľnejšiu zostavu s presahmi skriniek a dosiek do strán, čím sa Vám tiež rozširuje pracovná alebo odkladacia plocha. Väčší priestor Vám tiež umožní prepojenie s ďalšími pracovnými miestami. Ak ste obmedzený menším priestorom, tak môžete využiť zostavu, ktorá bude limitovaná rozmermi stolovej dosky.

SKRINE

Dostatok úložných miest
Ponúkame niekoľko druhov skriniek. Otvorené skrinky môžu slúžiť ako napr. príručné knižnice. Skrinka so zásuvkami na kratšej strane zase funguje ako kontajner. Na výkresy a tlačoviny je vhodná skrinka s dlhšími zásuvkami. Objemnejšie veci, ktoré potrebujete schovať, nájdu svoje miesto v skrinke s dvierkami. Všetky skrinky sú bez madiel a otvárajú sa na dotyk, takže pôsobia kompaktne.

Posuvný panel
Knižnicu ponúkame v dvoch veľkostiach. Súčasťou knižníc sú tiež pojazdné panely, ktoré zabezpečia, aby boli odhalené len tie časti, ktoré potrebujete a ostatné sa skrylo. Pojazdný systém je nafrézovaný do korpusu, a preto pôsobí nenápadne. Vyberali sme ho starostlivo, takže spĺňa všetky funkčné a bezpečnostné požiadavky.

Šatňa na Vašom pracovisku
Ak riešite, kde si na pracovisku odložiť kabát alebo bundu, iste oceníte tento jednoduchý prvok. Jedná sa o šatníkovú zástenu umiestnenú k stene, ktorá je kotvená skrze šatníkovú tyč a spodnú policu. Tu sa vlezie niekoľko ramienok a pri šírke panelu 80cm budú mať Vaše šaty dostatok priestoru. Povrch panelu je odolný a ľahko čistiteľný, takže ho navyše môžete využiť ako nástenku, na ktorú si môžete lepiť napr. odkazy pre kolegov.

Skryté konzoly
Nástenné police sú k stene ukotvené pomocou skrytých konzol, takže Vás nebudú rušiť žiadne nevzhľadné technické detaily.

PONÚKANÉ FARBY

Tých máte na výber v štyroch odtieňoch, ak by ste predsa len mali inú požiadavku, nebude to problém. Neváhajte nás kontaktovať.