ZOZNÁMTE SA S KOLEKCIOU BOARDS

Kolekcia BOARDS pracuje s presahom a horizontálnymi líniami ako hlavným funkčným a estetickým prvkom. Presahujúce plochy sú hlavným charakteristickým prvkom tejto minimalistickej kolekcie. Výrazné horizontálne línie vytvorené týmito plochami zjednocujú celú kolekciu a zároveň zastávajú rôzne funkcie. Presahujúce plochy slúžia napríklad ako poličky, pomocou týchto plôch môžete dokonca meniť tvar pracovnej plochy svojho stola podľa nálady a potreby.

PRACOVNÉ STOLY

Línia ako jednotiaci prvok
Horizontálna línia ako grafický prvok prechádza celou kolekciou. V rámci jednotlivých prvkov zastáva výrazná línia rôzne funkcie, jedna z týchto funkcií je ale všetkým prvkom spoločná – zjednocuje jednotlivé prvky do pôsobivého celku. Nech si vyberiete akúkoľvek kombináciu prvkov, vždy budú vzájomne nadväzovať a zjednocovať pracovný priestor.

Zmena veľkosti pracovnej dosky
V ponuke máme 2 veľkosti stolov, ale pre tých, ktorí uvítajú nejaký ten centimeter navyše, je tu možnosť nastavenia strednej stolovej dosky do strán. Získate tak potrebné miesto na prácu alebo desiatu. Stôl tak môže fungovať nielen ako solitér, ale dá sa aj priraziť jeden k druhému. Ak sa niečo zmení a budete potrebovať miesto naopak ušetriť, jednoduchými úkonmi dosku so stolom zarovnáte.

Pevný základ
Podnož je zváraná, takže vydrží aj náročnú prevádzku na pracovisku. Pracovná doska je zložená z troch častí s tým, že strednú časť si môžete umiestniť v niekoľkých polohách a rozšíriť si tak pracovnú plochu. Prvá poloha môže byť zarovnaná zo všetkých strán, druhá poloha ponúka plochu navyše na bočnej strane stola a tretia poloha umožňuje využitie odkladacej plochy nielen z boku, ale aj pozdĺž dlhšej strany stola. Zrkadlovým prevrátením strednej dosky dostaneme ako pravú, tak aj ľavú verziu.

SKRINE A NÁSTENNÉ PANELY

Nástenný panel
Či už potrebujete veľa poličiek, alebo háčikov na čokoľvek, nástenný panel Vám ponúkne elegantné riešenie. Police sú na voľno nasunuté zo strany do drážky, takže s nimi môžete posúvať a umiestňovať do rôznych výšok podľa ľubovôle. Háčiky fungujú na rovnakom princípe, a preto ich môžete vzájomne kombinovať. Chcete ešte viac políc? Nie je problém panely skladať vedľa seba.

Nízke skrinky
Kolekcia Boards ponúka tiež nízke skrinky. Tie sa môžu použiť pri stene alebo ako solitéry v blízkosti pracovného stola. Skvele vyzerajú, keď sú umiestnené vedľa seba do radu alebo ako doplnok pod nástenný panel.

Funkčný detail
Pokiaľ si do knižnice umiestnite predĺženú policu – pracovný pult, tak iste oceníte, že v zadnej časti má úložný priestor na predlžovací kábel. Všetky police sú od chrbta odsunuté o pár centimetrov, aby ste tadiaľ mohli pohodlne viesť elektrické káble. V spodnej časti knižnice je tiež umiestnená priechodka, takže ani zásuvka umiestnená za knižnicou nie je problém.

Knižnica alebo pracovisko
Naša knižnica umožňuje dvojaké využitie. Je vhodná klasicky na každodenné použitie do kancelárií, ale aj ako skromné domáce pracovisko. Je to jednoduché, ku knižnici si objednáte pracovný pult a doma sa rozhodnete, do akej výšky si ho necháte namontovať. Možno tu veľa práce neurobíte, ale máte aspoň miesto, kde si môžete odložiť notebook, tablet alebo vytriediť poštu s účtami za domácnosť.

Pohodlnosť pri užívaní
Dvierka skriniek ľahko vyklopíte jedným dotykom. Používame Push systém, s ktorým je otváranie komfortnejšie.

PONÚKANÉ FARBY

Tých máte na výber v štyroch odtieňoch, ak by ste predsa len mali inú požiadavku, nebude to problém. Neváhajte nás kontaktovať.