ZOZNÁMTE SA S KOLEKCIOU LAYERS

Zoznámte sa s čistými líniami kolekcie LAYERS. LAYERS znamená vrstvy. Princíp vrstvenia ako základná myšlienka prestupuje celou kolekciou. Jednotlivé vrstvy, umocnené použitím kontrastných materiálov, vytvárajú nielen esteticky zaujímavé, ale hlavne funkčné detaily. Oddiely vzniknuté odsadením jednotlivých vrstiev ponúkajú priestor pre organizáciu osobných či pracovných vecí. Tento prvok tiež vizuálne prepája jednotlivé kusy nábytku a výrazovo tak zjednocuje celú kolekciu.

MAXIMÁLNA ERGONÓMIA, MAXIMÁLNY ÚŽITOK

Ešte pred samotným navrhovaním radu Layers sme vedeli, že každý nábytkový diel musí byť konštrukčne navrhnutý tak, aby čo najviac uľahčil prácu v kancelárii. Odkladacie miesta na dokumenty, police a priehradky sú vždy pri ruke, ich umiestnenie posúva prehľadnosť na najvyššiu možnú úroveň.

Prídavné police možno umiestniť kamkoľvek po celej dĺžke stola, rovnako tak podstavec pod monitor, ktorý zabezpečuje pohľad na obrazovku v správnej výške, už si nebudete musieť podkladať monitor knihami.

Chcete sedieť vpravo, alebo vľavo?

Nič ľahšie, stačí len posunúť vrchný diel pracovnej dosky na požadovanú stranu.

Kam s dokumentami?

Kam s dokumentami, ktoré potrebujete občas a napriek tomu ich chcete mať na očiach a v dosahu? Jednoduché! Zvislé priehradky na zadnej strane stola vám to umožnia! Až si vyskúšate, nebudete chcieť nič iné.

Zvislé priehradky na zadnej hrane stola? Že je to super?

Áno, preto sme ich tiež umiestnili na každú skrinku, ktorou si stôl môžete ľubovoľne predĺžiť, navyše so spodným úložným priestorom.

Pracujete v tíme?

Alebo potrebujete občas niečo vyriešiť len tak v stoji? Potom tu máme vysoký pult, ktorý je možné umiestniť kdekoľvek po celej dĺžke prístavných skriniek.

Prídavná polica

Pult k prístavnej skrini

Polica na monitor

PRACOVNÉ STOLY

MOBILNÉ ZÁSUVKOVÉ KONTAJNERY A SKRINE

Mobilita, ďalšia prednosť radu Layers. Zásuvkové kontajnery sú vyrábané v dvoch veľkostiach. Výška a hĺbka je u oboch rovnaká, môžete si ale vybrať z dvoch šírok: 400 mm a 600 mm, veríme, že to oceníte. Ak by sa vám hodili ešte väčšie mobilné skrinky, máte možnosť si vybrať pojazdnú skrinku, alebo skrinku so zásuvkami v šírke 1200 mm.

Bez madiel je to jednoduchšie!

Áno, madlá a ani ďalšie iné rukoväte v tomto rade nenájdete. Všetko čo sa otvára má inštalovaný Push System, stačí len ľahko pritlačiť na zásuvku, alebo dvierka a tie sa vám otvoria. A rovnaké je to so zatváraním, stačí zavrieť, mechanizmus už bude spoľahlivo vedieť čo má urobiť. Špeciálne kovové pojazdy zásuviek sú pevné, ľahko sa posúvajú a hlavne sú tiché! A čo naviac? Majú predsa integrovaný Push System.

Vyklápacie dvierka kam len chcete

Úplná sloboda! Nechceme vám určovať kde dvierka v knižniciach budú a kde nie, proste si ich umiestnite tam, kde vám to vyhovuje. Navyše si môžete zvoliť otváranie nahor alebo nadol, a to podľa výšky, v ktorej budú, ako sa vám budú otvárať pohodlnejšie – dolné dole, horné hore. Modul dvierok je dodávaný samostatne, montuje sa jednoduchým vložením a zaistením skrutkou.

PONÚKANÉ FARBY

Tých máte na výber v deviatich odtieňoch, ak by ste predsa len mali inú požiadavku, nebude to problém. Neváhajte nás kontaktovať.