Je možné nábytok PLAN niekde vidieť?

Áno, našu kolekciu Layers si môžete prezrieť na tejto adrese:

HUB & VZORKOVNA & KÁVÁRNA
Ruská 18
101 00 Praha 10 – Vršovice

Ponúkate aj montáž nábytku?

Áno, nábytok vám na želanie zmontujeme. Pokojne aj jeden stôl 😉 Disponujeme sieťou partnerov, ktorí pre nás zaisťujú montáž nábytku po celom Slovensku. Vašu požiadavku na montáž prosím uveďte v objednávke. Počas spracovania Vašej objednávky vás budeme kontaktovať a dohodneme s vami miesto a termín montáže.

Aká je dodacia lehota nábytku PLAN?

Nábytok vyrábame na základe objednávky. Dodacia lehota je uvedená u každého nášho produktu.

Je možné vykonať atypickú úpravu nábytku?

Ak ste si nevybrali zo štandardných rozmerov či prevedenia nábytku PLAN, nevadí. Vďaka vlastnej výrobe dokážeme flexibilne reagovať na vaše požiadavky. Povedzte nám vaše predstavy a nábytok vám radi upravíme na mieru presne podľa vás.

Kde môžem získať katalóg nábytku PLAN?

Katalóg kancelárskeho nábytku si môžete pozrieť tu.

Musím si zaregistrovať účet ak chcem u Vás objednávať?

Nemusíte, jednoducho môžete objednávať aj ako neregistrovaný užívateľ.

Avšak registrácia má svoje výhody – ak u nás budete nakupovať častejšie, nemusíte opäť vypĺňať dodacie a kontaktné údaje.

Koľko stojí doprava?

Doprava je úplne ZADARMO. Objednané výrobky Vám dovezieme kamkoľvek v SR. Doprava prebieha v pracovné dni od 8 – 17 hodín.

Ponúkate platbu prevodom na účet so splatnosťou?

Áno. Pokiaľ objednávate ako spoločnosť (máte IČ), objednávku môžete platiť prevodom na účet s lehotou splatnosti. Prvá platba prevodom podlieha schváleniu na základe posúdenia kredibility. Ak by nebola platba prevodom na účet so splatnosťou schválená, vystavíme vám zálohovú faktúru.