KTO SME?

Sme PLAN, nová značka kancelárskeho nábytku. Naším cieľom je prinášať neopozeraný, originálny dizajn s pridanou hodnotou za prijateľnú cenu.

Staviame na skúsenostiach spoločnosti B2B PARTNER, získaných osemročnou pôsobnosťou v odbore výroby a predaja kancelárskeho vybavenia. Značka Plan má ambície rozšíriť nielen sortiment ponúkaný spoločnosťou B2B Partner, ale obecne dostupný sortiment kancelárskeho vybavenia na trhu a pozdvihnúť tak úroveň ponúkaných produktov v danom sektore o úroveň vyššie. Veríme, že naše produkty vďaka svojej estetike, funkčnosti, osobnému prístupu a bezkonkurenčnému servisu nájdu svoje uplatnenie nielen v domácich pracovniach, ale tiež vo veľkých kancelárskych priestoroch.

Nábytok PLAN môžete zakúpiť  na webe B2BPartner.sk

KREATÍVNY TÍM

Kreatívny tím, stojací za produktami značky PLAN je dizajnérske duo LENKA DAMOVÁ & BORIS KLIMEK.

Dvojica dizajnérov, zaoberajúcich sa hlavne produktovým a interiérovým dizajnom, svoje sily nespojili prvýkrát. Profesijne sú podpísaní pod rôznorodými projektami od návrhu drobných bytových doplnkov, cez výrobky určené do súkromných alebo verejných priestorov, až po väčšie interiérové a výstavné realizácie pre pestrý rad klientov.

Práve vďaka ich širšiemu záberu, autorskému rukopisu a originálnemu pohľadu na danú tému ich návrhy kancelárskeho vybavenia oslovili spoločnosť B2B Partner, ktorá sa na základe vypísanej súťaže rozhodla s dizajnérmi pustiť do neľahkej úlohy. Tým bolo vytvorenie nielen sviežeho, funkčného a dostupného kancelárskeho nábytku, ale rovno celej novej značky, značky Plan.

MATERIÁLY A TECHNOLÓGIE

Laminované dosky
Na našich produktoch používame laminované dosky od firmy Egger alebo Kronospan. Laminátom potiahnuté dosky vynikajú vysokou trvanlivosťou a odolnosťou proti oderu, poškriabaniu a nárazom. Tieto vlastnosti v kombinácii s dlhou životnosťou a ľahkou údržbou sú preto ideálne najmä v komerčných aplikáciách a pri výrobe nábytku. LTD lamino dosky sú hygienicky nezávadné, emisií uvoľniteľného formaldehydu spĺňajú kritéria emisnej triedy E1.

Kovové prvky
Stabilitu a pevnosť stolov zaisťujú kovové podnože z profilov 50 x 20 x 3 mm, ktoré sú celozvárané, lakované vo farbe hliníka.

Kovanie
Pracujeme s kvalitnými produktmi od nemeckého výrobcu nábytkového kovania Hettich, ktorý ponúka riešenie od závesu po zásuvkový systém.

Kolieska
Mobilné kontajnery a skrinky sú vybavené kvalitnými kolieskami nemeckého výrobcu TENTE. Gumové behúne koliesok znižujú ich hlučnosť pri pohybe na tvrdých podlahách.

Presné formátovanie
Veľkoplošná píla umožňuje presné formátovanie materiálu s minimálnymi odpadmi. Vďaka automatizácii a skvelej logistike stroja je možné takmer 100% využitie doskového materiálu.

Frézovanie, tvarovanie
Naša výroba disponuje veľkoformátovou štvorosou CNC frézou, a preto sme schopní doskové materiály spracovať do rôzne členitých tvarov, vrátane otvorov a zafrézovaných detailov.

Čisté hrany
Za vysokou kvalitou všetkých spracovaných hrán nábytku stojí ohraňovací stroj, ktorý hrany nielen lepí, ale zároveň aj čistí. Na všetkých produktoch používame 1 mm hrubé hrany.